انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

سوالات متداول
1- مهلت ثبت نام دانشگاه ها سراسری بر اساس سوابق تحصیلی 1403 در چه تاریخی انجام می شود؟ ✔️مهلت ثبت نام دانشگاه های سراسری بر اساس سوابق تحصیلی 1403 در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می شود که برای اطلاع از جزییات مهلت ثبت نام دانشگاه ها به مقاله مراجعه شود.
2- انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ از طریق چه سایتی صورت می گیرد؟ ✔️انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد که نحوه ثبت نام به صورت کامل در مقاله ارائه شده است.
3- شرایط انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ چیست؟ ✔️شرایط انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ در قالب شرایط عمومی و اختصاصی می باشد که جزئیات آن در مقاله به صورت کامل بیان شده است.

برای مشاوره انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 1403

برای مشاوره انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 1403

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

ساداتی نصب 1402/06/07
سلام برای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ باید هزینه پرداخت کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. در صورت انتخاب کد رشته محل های مربوط به دانشگاه غیر انتفاعی و پیام نور، باید کارت اعتباری خریداری کنین.
مرادخانی 1402/04/29
سلام چجوری باید انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. نحوه انتخاب رشته بر اساس سوابق تخصیلی در متن مقاله آمده است.
صدری 1402/04/20
سلام ببخشید برای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 1402 چه دانشگاه هایی رو می تونیم تو فرم ثبت نام وارد کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. عموما در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری، پردیس خودگردان، غیر انتفاعی و پیام نور ارائه می کنند. اما باید منتظر انتشار دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 1402 باشید.