بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان

سوالات متداول
1- بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ چه شرایطی دارد؟ ✔️لیست شرایط مربوط به بومی گزینی فرهنگیان در دو عنوان شرایط عمومی و اختصاصی تعریف می گردد که متناسب با آن تنها برخی افراد اجازه حضور در آن آزمون را خواهند داشت. ضمن اینکه در متن حاضر به جزئیات این موضوع اشاره شده است.
2- رشته های پذیرش داوطلبان بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان کدام موارد می باشند؟ ✔️جزئیات مربوط به عنوان رشته ها و گرایش های بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان 1403 از طریق دفترچه های ثبت نامی اعلام می گردد که متناسب با آن در هر کدام از گروه های آموزشی لیست رشته های مجزایی وجود دارد که در متن حاضر به صورت مفصل مورد بررسی قرار گرفته اند.
3- آیا امکان پذیرش داوطلبان غیر بومی دانشگاه فرهنگیان 1403 وجود دارد؟ ✔️خیر. بر اساس قانون مندرج در دفترچه هیچ امکانی برای پذیرفته شدن افراد غیر بومی دانشگاه فرهنگیان وجود ندارد که جزئیات بیشتر این موضوع در متن حاضر ارائه شده است.

برای مشاوره نحوه بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان 1403

برای مشاوره نحوه بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان 1403

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

Setayesh 1403/01/08
سلام من نهاوند همدان به دنیا امدم ولی سه سال دبیرستان شهریار بودم الان برای بومی گزینی فرهنگیان تهران میتونم برم یا همدان ؟؟؟
پاسخ مشاور: سلام. شهریار در نظر گرفته میشه.
سلام 1402/09/07
من سال دهم و یازدهمم رو خوزستان .اهواز خوندم و حالا که دوازدهم هستم ، نوبت دومم مجبور به رفتن به قم شدم و ناچار به ادامه تحصیل در قم هستم میخواستم بپرسم امکانش هست که بتونم آزمون فرهنگیان ثبت نام کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. بله
بدون نام 1402/08/08
سلام ...ببخشید رشته ی هنر هم برای فرهنگیان بومی گزینی داره؟
پاسخ مشاور: سلام. کلیه رشته محل های دانشگاه فرهنگیان دارای بومی گزینی هستن.
عبداللهی 1402/07/26
سلام، شرایط بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان به چه صورت هست؟
پاسخ مشاور: سلام، در خصوص شرایط بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان در متن مقاله اشاره شده است. همچنین می توانید با تهیه بسته و پکیج های مشاوره هیوا از طریق نشانی اینترنتی heyvapay.com با هزینه کمتر از  تلفن ثابت با شماره 9099075305 تماس گرفته و از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.
صادق 1402/07/12
سلام، ببخشید یعنی بر اساس بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان دیگه هیچ جوری نمی تونیم برای دانشگاه فرهنگیان شهر های دیگه هم درخواست بدیم؟
پاسخ مشاور: سلام، خیر. طرح بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان فقط برای افراد بومی هر منطقه اجرا می شود. اطلاعات بیشتر در متن مقاله وجود دارد.
سارا 1402/07/09
سلام، رشته های بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان چه چیز هایی هستن؟
پاسخ مشاور: سلام، به رشته های بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان در متن مقاله اشاره شده است.