شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد

سوالات متداول
1- شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد چیست؟ ✔️شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد به دو دسته آموزشی پژوهشی و آموزش محور تقسیم می شود که جزئیات کامل در مقاله آمده است.
2- تفاوت دوره آموزشی پژوهشی و آموزش محور چیست؟ ✔️تفاوت دوره آموزشی پژوهشی و آموزش محور در این است که داوطلبان آموزشی پژوهشی پایان نامه ارائه می دهند و داوطلبان آموزش محور به جای آن 2 الی 4 واحد تحقیق و سمینار می گذرانند. جزئیات کامل در مقاله آمده است.
3- رشته های ارشد آموزشی پژوهشی و آموزش محور شامل چه مواردی است؟ ✔️لیست رشته های کارشناسی ارشد هر ساله از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود که لینک دانلود آن در مقاله آمده است.

برای مشاوره انواع شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد

برای مشاوره انواع شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مصطفی 1402/08/15
سلام، در شیوه پژوهشی پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد دروس نظری هم وجود داره؟
پاسخ مشاور: سلام، بر اساس شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد در نوع پژوهشی دانشجویان دروس نظری نیز می گذرانند اما تمرکز بر روی پایان نامه و مقالات است.
مجیدی 1402/08/03
سلام، شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد دوره ارشد آموزش محور چطور هست؟
پاسخ مشاور: سلام، در خصوص دوره ارشد آموزش محور و شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد دوره ارشد اموزش محور در متن مقاله اطلاعات کاملی آمده است. همچنین می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075305 تماس گرفته و از مشاورین ما راهنمایی دریافت کنید.
الیاسی 1402/07/24
سلام، شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد شامل چه مواردی میشه؟
پاسخ مشاور: سلام، شیوه های پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد شامل دو مورد آموزش پژوهی و آموزش محور می شود. اطلاعات بیشتر در متن مقاله وجود دارد.