منابع آزمون دکتری

سوالات متداول
1- منابع عمومی آزمون دکتری ۱۴۰۳ چیست؟ ✔️منابع عمومی آزمون دکتری با ضریب یک در تمامی رشته ها یکسان بوده که شامل دروس استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی می شود. جزئیات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
2- منابع اختصاصی آزمون دکتری 1403 کدام می باشد؟ ✔️منابع اختصاصی آزمون دکتری با ضریب 4 در تمامی رشته های یکسان نبوده که مطابق موارد گفته شده در متن مقاله، داوطلبان با دانلود لینک فایل ارائه شده توسط سازمان سنجش قابلیت دسترسی به آن را خواهند داشت.
3- بهترین کتاب های آزمون دکتری کدام است؟ ✔️از بهترین کتاب های آزمون دکتری می توان به کتاب های مرجعه معرفی شده توسط اساتید در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد اشاره کرد. توضیحات بیشتر در متن مقاله ذکر شده است.

برای مشاوره اطلاع از منابع آزمون دکتری 1403

برای مشاوره اطلاع از منابع آزمون دکتری 1403

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

قدیری 1402/08/26
درود، چه کتاب های تستی رو در کنار منابع آزمون دکتری معرفی می کنید؟
پاسخ مشاور: سلام، از جمله کتاب های تستی معرفی شده در کنار منابع آزمون دکتری می توان به کتاب های مدرسان شریف، ماهان و غیره اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید.
تقی پور 1402/08/13
سلام، میشه منابع عمومی آزمون دکتری رو معرفی کنید؟
پاسخ مشاور: سلام، منابع عمومی آزمون دکتری شامل سر فصل های استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی در رشته های مختلف خواهد شد. در متن مقاله به این منابع برای رشته های مختلف اشاره شده است.
سپیده 1402/08/07
سلام، منابع اختصاصی آزمون دکتری چه چیزایی هستن؟
پاسخ مشاور: سلام، به منابع اختصاصی آزمون دکتری در متن مقاله اشاره شده است.