کد ترکیب آزمون دکتری

سوالات متداول
1- کد ترکیب آزمون دکتری چیست؟ ✔️ طبق متن مقاله، کد ترکیب آزمون دکتری مجموعه گرایش هایی است که دارای ضرایب یکسان می باشد.
2- منظور از کد ترکیب در دفترچه آزمون دکتری چیست؟ ✔️ در دفترچه آزمون دکتری به هر گرایش از رشته تحصیلی یک کد ترکیب اختصاص داده شده است. توضیحات بیشتر در متن مقاله در دسترس می باشد.
3- کد ترکیب در ثبت نام آزمون دکتری چه اهمیتی دارد؟ ✔️ کد ترکیب در ثبت نام آزمون دکتری برای شناسایی تعداد منابع امتحانی مختص به هر رشته در نظر گرفته شده است.

برای مشاوره اطلاع از کد ترکیب آزمون دکتری

برای مشاوره اطلاع از کد ترکیب آزمون دکتری

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

ستایش 1403/01/29
سلام من تو کارنامه دکتری چندتا کد ترکیب میبینم کد ترکیب ۱ و ۲ و۳ و ۴ و۵ آیا نمره کل هر ترکیب جمع میشه واسع اون رشته یا کد ترکیب ۱ شده ۵۰۰ همون ملاکه؟
پاسخ مشاور: سلام. تراز و رتبه هر کد ترکیب با یک دیگر متفاوته، شما باید به تراز و رتبه گرایش مورد نظر خودتون توجه کنین.
احسان 1402/09/18
سلام من آزمون تخصص بیماری های داخلی دام کوچک میخواستم شرکت کنم و امسال این مجموعه با بیماری های داخلی دام بزرگ ادغام شده الان من سر جلسه امتحان هم باید هم داخلی دام بزرگ جواب بدم هم داخلی دام کوچک؟
پاسخ مشاور: سلام. صرفا به دروسی باید پاسخ بدین که بر اساس گرایش انتخابیتون، دارای ضریب هستند.
باقری 1402/09/13
سلام، کد ترکیب آزمون دکتری توی دفترچه ثبت نام هست یا انتخاب رشته؟
پاسخ مشاور: سلام، کد ترکیب آزمون دکتری در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری وجود دارد.
قلندری 1402/08/29
سلام، برای ثبت نام آزمون دکتری هم باید کد ترکیب آزمون دکتری رو بنویسیم توی فرم؟
پاسخ مشاور: سلام، خیر. درج کد ترکیب آزمون دکتری در فرم ثبت نام لازم نیست.
مهنا 1402/08/29
آیا در آزمون سوالات هر گرایش مشخص میشه ؟؟ یا ما باید همه منابع مشخص شده رشتمونو بخونیم؟؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر مشخص نیست باید بر اساس دفترچه ثبت نام که ضرایب رو گفته، صرفا بر اساس رشته مورد نظرتون، دروسی رو بزنین که دارای ضریب هستن.
سازگارا 1402/08/23
سلام، کد ترکیب آزمون دکتری کجا ارائه شده؟
پاسخ مشاور: سلام، کد ترکیب آزمون دکتری در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری قابل مشاهده است.
علی 1402/08/29
باسلام و عرض ادب من در کنکور امسال می خواهم در مجموعه مهندسی عمران گرایش سازه شرکت کنم. سال قبل یک دفترچه می دادند که درسهای گرایش سازه در آن آمده بود و به آن پاسخ می دادیم. حال که باید فقط مجموعه عمران را انتخاب نماییم پس در دفترچه سوال تخصصی باید تمام درسهای گرایشهای زیر مجموعه عمران آورده شود آیا اینگونه است؟
پاسخ مشاور: سلام. بله. در دفترچه امسال هم داخل جدول ضرایب دروس این مجموعه اومده.
حسین 1402/08/21
سلام ممنون که محلی برای پاسخگویی قرار دادین ، در مجموعه های امتحانی گروه فنی مهندسی ، مهندسی عمران را انتخاب نموده ام ، رشته و گرایش تحصیلی بنده مهندسی عمران و ژئوتکنیک می باشد در زمان ازمون دفترچه سوالات بنده به چه صورت میباشد ؟ ایا باید به تمامی سوالات دفترچه پاسخ بدهم و در زمان انتخاب رشته گرایش را انتخاب نمایم ؟ اگر به این صورت باشد که کاملا غیر منطقی شده .
پاسخ مشاور: سلام. می تونین با مطلاعه دفترچه ثبت نام آزمون دکتری، صرفا دروسی که در گرایش تحصیلی شما دارای ضریب هستند رو در دفترچه سوالاتتون بزنین.