تراز کنکور

سوالات متداول
1- تراز کنکور چیست؟ ✔️تراز کنکور به معنای وضعیت علمی داوطلبان نسبت به سایر داوطلبان می باشد که توضیحات کامل تری در متن این مقاله ارائه شده است.
2- نمره منفی سوابق تحصیلی چیست؟ ✔️نمره منفی سوابق تحصیلی همان تراز کسب شده از نمرات امتحانات نهایی پایه دوازدهم افراد می باشد که توضیحات دقیق تری در این خصوص در متن این مقاله ارائه شده است.
3- نحوه ثبت اعتراض به نمره منفی سوابق تحصیلی کنکور به چه صورت است؟ ✔️داوطلبان می توانند در صورت عدم رضایت از نمره کل سوابق تحصیلی خود در مهلت مقرر به سامانه ثبت اعتراض نمره منفی سوابق مراجعه نمایند که نحوه ثبت اعتراض به همراه راهنمای تصویری در متن مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره تراز کنکور سراسری

برای مشاوره تراز کنکور سراسری

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

نغمه 1402/06/28
تروخدا یکی یکاری بکنه من چند وقته در به در از این اموزش وپرورش به اموزش وپرورش دیگه رفت وامدم تا الان که نزدیک پنج بارم رفتم سنجش کل در عظیمیه هنوزم ترازم منفیه درصورتی که مای مدیو تراز سابقه تحصیلی ام رو شش هزارو خورده ایه الان چیکار کنم کجا برم تاچن وقت دیگه دانشگاه ها باز میشن من هنوز حتی انتخاب رشته هم نکردم لطفاً تروخدا یکی رسیدگی کنه
پاسخ مشاور: سلام باید از اموزش و پرورش منطقه فارغ التحصیلیتون پیگیری کنین.
هانیه 1402/05/30
سلام ببخشید نمره منفی سوابق تحصیلی یعنی چی؟
پاسخ مشاور: سلام. معنای نمره منفی سوابق تحصیلی در متن مقاله آمده است.
مرضیه 1402/05/25
با سلام من دیپلم خودمو سال ۸۲ گرفتم و امتحان نهاییدادم و معدلم ۱۶/۳۱ شد ولی در کنکور امسال نمره سوابق تحصیلی برام‌منفی ۱۷۹۱ شده چرا؟اعتراض هم زدم ولی اثر نداشته این عادلانه نیست لطفا راهنمایی کنید
پاسخ مشاور: سلام. نمرات سوابق تحصیلی از وزارت آموزش و پرورش به سازمان سنجش ارسال میشن.